fbpx

Jak bude vypadat naše spolupráce

Spolupráce

Pár kroků
pro hladkou spolupráci

Každý je expert na něco jiného. Provedu Vás krok za krokem tak, aby vše proběhlo rychle a bez problémů. Vždy jednám na rovinu a nic netajím. Jste můj partner!

Efektivní spolupráce
je základ!

 • 1

  Zadání a doba realizace

  Nejprve společně probereme vaše požadavky. Vytvoříme kreativní zadání, které nacením a stanovíme termín dokončení. Požádám vás o proplacení 50% zálohy.

 • 2

  Práce na projektu

  Po dodání všech potřebných materiálů, jako jsou loga ve křivkách, fonty, fotografie ve vysokém rozlišení, videa, ilustrace a další, začínám pracovat na realizaci projektu. Důležité je i rychlost a kvalita komunikace.

 • 3

  Průběžné konzultace

  Během tvorby můžeme průběžný výsledek prací konzultovat a upravovat. Jedná se o minimální úpravy, které byly předem dohodnuté. Zde není prostor pro kompletní změnu.

 • 4

  Předání díla

  Po vyřešení všech požadavků a připomínek vystavím závěrečnou fakturu. Po přijetí platby na účet odesílám veškeré zdrojové soubory.

Další potřebné informace

Weby, eshopy a aplikace navrhuji v nástrojích Figma, Adobe XD a Affinity Designer. Ke kódování používám VS Code a Git. Ke kompilaci Sass souborů do CSS používám Gulp.js. K zobrazení kódované grafiky používám Avocode.

Je velmi důležité připravit svědomitě všechny potřebné materiály k úspěšnému dokončení projektu. V neposlední řadě je nutné si uvědomit, že i rychlost komunikace ovlivňuje dokončení projektu v řádném termínu.